Ingredience

První věc, na kterou se asi podíváte, když kupujete jídlo pro svého mazlíčka, je seznam ingrediencí. Jaký je původ krmiva? Obsahuje nějaké zvláštní přídatné látky? Je maso čerstvé? Podle strategie Magnusson jsou absolutním základem čerstvé ingredience. Proto vyrábí krmiva ze švédských surovin, které odebírá od lokálních farmářů.

Každý den tak Magnusson dostane „ke dveřím“ výrobny v Håbolund chlazené, vysoce kvalitní čerstvé maso přímo z řeznictví. Vejce a zelenina pocházejí z organických farem provozovaných ověřenými farmáři, se kterými rodinný podnik spolupracuje dlouhodobě. I tito farmáři se starají o zvířata a životní prostředí, což znamená, že jsou sami striktně proti používání růstových hormonů a geneticky modifikovaným surovinám.

Velká přednost výroby v malém měřítku je to, že nemusíte dělat žádné kompromisy a můžete kontrolovat všechny fáze výroby. Všichni dodavatelé přirozeně dodržují švédské předpisy, ale také přísné požadavky firmy Magnusson Petfood na udržitelnost a kvalitu surovin. 

Ikona citace
”Tím, že všechny ingredience pocházejí v podstatě ze sousedství, má Magnusson přehled o původu a kvalitě vstupních surovin, stejně jako o jejich dalším zpracování a vlastně celém výrobním procesu.“

Jednoduše řečeno, ingredience, které Magnusson používá, jsou jedny z nejlepších, které může Švédsko nabídnout.

Výroba krmiv z lokálních surovin je v dnešní době relativně výjimečná, protože se nedá dělat ve velkém měřítku. Kromě čerstvosti má ale i tu výhodu, že je šetrná k životnímu prostředí a celé planetě. Nevyžaduje totiž zdlouhavou dopravu surovin, která do ovzduší vypouští velká množství oxidu uhličitého a dalších skleníkových plynů.

Rodina Magnussonových věří, že naši čtyřnozí přátelé si zaslouží stejnou kvalitu jídla jako jejich páníčci. Proto se snaží dělat svou práci poctivě, s láskou a z kvalitních, lokálních surovin. Pokud k tomu přidáme i velký důraz na péči o životní prostředí, není rodinné firmě Magnusson v podstatě co vytknout.

 


Pro více informací můžete pokračovat na další stránky:

 


Chcete se zeptat ještě na něco jiného? Dejte vědět!


Nebo svému mazlíčkovi rovnou udělejte radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Magnusson
Zjistěte více o rodinné firmě Magnusson.
Jak krásně soužít s vaším mazlíčkem?
Přečtěte si tipy ohledně výživy a životního stylu na našem blogu.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.