Výroba

Magnussonovi vždycky vyráběli jídlo pro psy na své farmě v obci Bro. Nikdy nechtěli provozovat velkovýrobou a své strategie se drží, takže nikdy nemuseli dělat kompromisy v kvalitě a vlastně čemkoli jiném.
Ikona citace
„Rodina Magnussonových sama kontroluje každý krok výrobního procesu.“

Od výběru a kontroly vstupních surovin až po finální produkt – balení pečeného krmiva pro naše čtyřnohé přátele. Vše je pod pečlivým dohledem a navíc na jednom místě, v rodinných rukou, v závodě, kam všechny suroviny včetně čerstvého masa, ovoce a zeleniny dorazí a kde proběhne i veškeré míchání, pečení a finální balení krmiv. Všecno hezky pod jednou střechou.

Stejně jako řezníci a farmáři, kteří dodávají místní suroviny, se i podnik Magnusson Petfood pečlivě stará o životní prostředí a vhodné podmínky pro zvířata. A stejně jako všichni dodavatelé je i výroba Magnusson přísně a pravidelně kontrolována Švédskou zemědělskou radou, což zajišťuje jistotu dodržování všech přísných regulací.

Abyste si mohli být ohledně kvality produktů Magnusson úplně jistí, pravidelná kontrola probíhá i ze strany společnosti pro kontrolu ekologických produktů KRAV a IP FOOD, jejichž certifikáty má Magnusson Petfood „propůjčené“. Zároveň Magnusson vlastní jako jediný švédský výrobce krmiv pro psy značku původu Från Sverige, která označuje, že je výrobce schopen mít kontrolu nad přesným původem všech vstupních surovin.

Ikona citace
„Dalším důležitým důvodem, proč rodina Magnussonových chce vyrábět krmiva pro psy pouze vlastními silami a pod jedno střechou, je chuť.“

Ta je také důvodem pro způsob výroby – pečení v troubě. To umožňuje šetrný a jemný výrobní proces, který chrání přírodní kvality syrových ingrediencí tím nejlepším způsobem. 

Díky tomu, že do produktů se nepřidávají žádná nežádoucí umělá aditiva a jiné přídatné látky, jsou všechna krmiva pro vaše mazlíčky tak chutná, přírodní a vyvážená, jak je to jen možné.

 


Pro více informací můžete pokračovat na další stránky:

 


Chcete se zeptat ještě na něco jiného? Dejte vědět!


Nebo svému mazlíčkovi rovnou udělejte radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Magnusson
Zjistěte více o rodinné firmě Magnusson.
Jak krásně soužít s vaším mazlíčkem?
Přečtěte si tipy ohledně výživy a životního stylu na našem blogu.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.