O značce Magnusson

Firma Magnusson Petfood je švédský rodinný podnik, který připravuje poctivé krmivo pro psy už celé generace. Hlavními výsadami jídla pro psy od rodiny Magnussonových je to, že krmiva jsou pomalu pečená, aby si zachovala přírodní živiny, a všechny ingredience jsou lokálního původu, tedy čerstvé a pečlivě kontrolované. Firma také velmi dbá o životní prostředí.

Babička Ulla

Všechno to začalo u babičky Ully a její vášně pro německé dogy. Ta ji postupně přivedla k založení chovné stanice ”Kennel Airways”. 

Při práci se psy ve své stanici si postupně uvědomila, co tito čtyřnozí přátelé potřebují ke spokojeném životu a jaké jsou jejich ideální stravovací návyky. Především zjistila, jak důležitá je strava – jak pro jejich fyzickou zdatnost a výkon, tak pro celkové pevné zdraví. Babička Ulla velmi rychle došla k závěru, že...

Ikona citace
„vysoce kvalitní ingredience jsou naprosto zásadní, pokud má mít pes dobrou strukturu kostí, silné svaly a zdravou srst.“

Proto se rozhodla začít vyrábět veškeré jídlo pro své psy sama ve své vlastní kuchyní v Håbolund. Jedině tak si mohla být zcela jistá, že její milovaní psi dostanou všechny důležité živiny a látky, které potřebují, v perfektní kvalitě.

Ukázalo se, že má pravdu. Psi babičky Ully byli velmi úspěšní na mnoha výstavách a přehlídkách jak ve Švédsku, tak i v zahraničí. Všichni se ptali, jak je možné, že její dogy můžou vyhrávat jednu cenu za druhou.

Odpověď je snadná – všechno bylo hlavně o jídle. A takto začala rodina Magnussonových postupně vyrábět vysoce kvalitní krmiva pro psy. To všechno u sebe doma, na své vlastní farmě v obci Bro.

reditel-magnusson-dite

Rodinný podnik s láskou k planetě

Magnusson Petfood je stále malá rodinná firma, která i nadále drží tradici a vyrábí krmivo pro psy v domácím prostředí v obci Bro.

Ikona citace
„Každé ráno nám “ke dveřím” doručí čerstvé maso, pečlivě vybraná vejce, ovoce a zeleninu. Používáme pouze švédské ingredience, ideálně od lokálních farmářů.”

Luxus výroby v malém měřítku je to, že nemusíte dělat žádné kompromisy v udržitelnosti výroby a hlavně v kvalitě. Můžete si vybírat ingredience, odmítat ty špatné a vše si řídit podle sebe. Magnusson podporuje udržitelnou planetu Zemi vším, co dělá, včetně způsobu výroby jejich krmiv. Používá pouze energii z vodních zdrojů. Před všemi chemikáliemi firma zavřela dveře a veškerá voda, která se vypouští ven, je vyčištěna od biologického odpadu. 

Všechny obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a ingredience pocházejí z farem s certifikátem KRAV – „oceněním”, které má zvláště ve Švédsku mezi spotřebiteli obrovskou váhu už od roku 1985 a které mohou získat pouze ekologické produkty splňující přísné podmínky týkající vlivu na stabilitu přírodního prostředí, dobré péče o zvířata, pevného zdraví a společenské zodpovědnosti. 

Využívat k výrobě lokální ingredience není výhodné a prospěšné pouze z ekologických důvodů. Tato praxe také zaručuje vysokou kvalitu krmiv díky tomu, že má Magnusson plnou kontrolu nad původem a kvalitou ingrediencí a následně i celou výrobou. 

Ikona citace
„Jako zákazník potom můžete mít jistotu, že váš pes dostává vyvážené, chutné a výživné jídlo. Pečené v troubě s opravdovou láskou k životnímu prostředí a vašemu nejlepšímu příteli.”

magnusson-baleni-pes

 


Pro více informací můžete pokračovat na další stránky:

 


Chcete se zeptat ještě na něco jiného? Dejte vědět!


Nebo svému mazlíčkovi rovnou udělejte radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Magnusson
Zjistěte více o rodinné firmě Magnusson.
Jak krásně soužít s vaším mazlíčkem?
Přečtěte si tipy ohledně výživy a životního stylu na našem blogu.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.